PUNO

Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie - studia on-line na żywo

Polski Uniwersytet na Obczyźnie zaprasza chętnych do zapisów na studia podyplomowe w języku polskim, które w większości dostępne są "na żywo" w trybie on-line, dla osób z całego świata. W roku akademickim 2018/19 PUNO prowadzi studia podyplomowe na 11 kierunkach. Można się jeszcze zgłaszać. Zapraszamy do kontaktu z PUNO poprzez stronę internetową www.puno.edu.pl email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach poipołudniowych: +44(0)20 8846 9305.

W 2019 obchodzimy 80-lecie narodzin PUNO - polskiego, niezależnego Uniwersytetu poza granicami kraju. Bardzo serdecznie zapraszamy do współudziału w jubileuszowych obchodach , które tradycyjnie mają miejsce w centrum "polskiego" Londynu - w budynku Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego (POSK), który jest też siedzibą PUNO.

Strategicznym zadaniem Uczelni jest promowanie nauki oraz kultury polskiej na całym świecie.

XXI wiek to nowy rozdział w znakomitej historii PUNO. Uczelnia została wprowadzone w jakże ważne obecnie struktury projektów naukowych wspieranych przez Unię Europejską. Ponadto PUNO, jako jedyny polski uniwersytet wziął udział, w roku 2018, w jednym z największych wydarzeń technologicznych świata London Tech Week, na którym ukazano jak powstaje użyteczne rozwiązanie z zakresu SmartCity i innowacji społecznych.

Wielka Brytania 71,36% Wielka Brytania
Reserved 18,73% Reserved