PARAFIA

Weston-Super-Mare

Bridgwater

Yeovil

Polish Catolic Mission in England and Wales (Parish Mother of the Church in Taunton, Weston-Super-Mare, Bridgwater and Yeovil)

Registered Charity Number 1119423

Weston Super Mare
Saint Joseph's Church Camp Road ​BS23 2EN
Bridgwater
Saint Joseph's Church 9 Binford Place ​TA6 3NJ
Taunton
​St George's Church ​Billet Street TA1 3NN
Yeovil
The Holy Ghost Church 73 Higher Kingston BA21 4AR

Aktualny Biuletyn parafialny (z dnia 11.01.2020) na najbliższe dwa tygodnie do pobrania jesttutaj.

Zapraszamy młodzież, kandydatów do Bierzmowania i tych którzy byli Bierzmowani w ostatnich latach na super trzy dniowe spotkanie w Laxton Hall, które jest planowane od 19-21 czerwca 2020 r. Aby zobaczyć plakat ze szczegółami kliknij tutaj.

Zapraszamy małżonków na spotkania małżeńskie. Co to jest? O co chodzi? Zobacz tutaj. Zapraszamy na Weekend małżeński - plakat możesz zobaczyć klikając tutaj.

W Taunton po ostatniej zmianie, Msza św. zaczyna się o godz. 12.00. Zapraszam na Różaniec od godz. 11.35 w każda niedzielę

Msze św. w tygodniu w Weston super  Mare są sprawowane w kościele św. Józefa (St. Joseph's church) na Camp Road - a w niedzielę w kościele Corpus Christi (można wjeżdżać na parking szkolny po prawej stronie kościoła. Mimo iż wjazd jest wąski - parking jest bardzo duży i każdy znajdzie tam miejsce dla siebie). Zapraszam na Różaniec w każdą niedzielę od godz. 8.35

Zapraszamy na Pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji od Piątku 9 do Piątku 16 Października 2020 r. Aby zobaczyć szczegóły i dowiedzieć się jaki kupić bilet kliknij - tutaj.

Wszystkim odwiedzającym obecną stronę życzę, aby znaleźli to czego potrzebują. Jeśli są jakieś pytania - proszę pisać smsy, lub e-mile. Najlepszy jednak jest kontakt osobisty po każdej Eucharystii. Zapraszam - ks. Wiesław Garbacz

Banki żywności - aby zobaczyć adresy kliknij - tutaj

Słowo do Polonii

Msze św. dla dzieci

Zapraszamy na Msze św. ze specjalnym kazaniem dla dzieci w każdą 2 niedzielę miesiąca.

Sakrament Pokuty

Sakrament Pokuty sprawowany jest 30 minut przed każdą Mszą Św.

w Weston Super Mare także w tygodniu

środa 18:30 - 19:00

czwartek 9:30 - 10:00

piątek 18:30 - 19:00

Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie - studia on-line na żywo

Privacy Notice for the Local Polish Catholic Mission in Taunton

Poniżej zachęcamy do korzystania z usług sponsorów naszej Parafiady 2019. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dobroczyńcom naszej Parafialnej uroczystości.

Niestety nie są to wszystkie reklamy - oczywiście ludzi dobrej woli, którzy wsparli naszą Polską, Parafialną imprezę jest znacznie więcej. Następne reklamy będą umieszczane na niniejszej stronie -gdy tylko otrzymamy wizytówki.