PARAFIA

Weston-Super-Mare

Bridgwater

Yeovil

Polish Catolic Mission in England and Wales (Parish Mother of the Church in Taunton, Weston-Super-Mare, Bridgwater and Yeovil)

Registered Charity Number 1119423

Weston Super Mare
Saint Joseph's Church Camp Road ​BS23 2EN
Bridgwater
Saint Joseph's Church 9 Binford Place ​TA6 3NJ
Taunton
​St George's Church ​Billet Street TA1 3NN
Yeovil
The Holy Ghost Church 73 Higher Kingston BA21 4AR

Aktualny Biuletyn parafialny do pobraniatutaj.

Z okazji rozpoczynającego się Adwentu, Ks. Rektor Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii skierował do nas następujący list. Aby przeczytać kliknij - tutaj

W Taunton po ostatniej zmianie, Msza św. zaczyna się o godz. 12.00

Msze św. w tygodniu w Weston super  Mare są sprawowane w kościele św. Józefa (St. Joseph's church) na Camp Road - a w niedzielę w kościele Corpus Christi (można wjeżdżać na parking szkolny po prawej stronie kościoła. Mimo iż wjazd jest wąski - parking jest bardzo duży i każdy znajdzie tam miejsce dla siebie).

Zapraszamy na Pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji od Piątku 9 do Piątku 16 Października 2020 r. Aby zobaczyć szczegóły i dowiedzieć się jaki kupić bilet kliknij - tutaj.

Wszystkim odwiedzającym obecną stronę życzę, aby znaleźli to czego potrzebują. Jeśli są jakieś pytania - proszę pisać smsy, lub e-mile. Najlepszy jednak jest kontakt osobisty po każdej Eucharystii. Zapraszam - ks. Wiesław Garbacz

Banki żywności - aby zobaczyć adresy kliknij - tutaj

Słowo do Polonii

Msze św. dla dzieci

Zapraszamy na Msze św. ze specjalnym kazaniem dla dzieci w każdą 2 niedzielę miesiąca.

Sakrament Pokuty

Sakrament Pokuty sprawowany jest 30 minut przed każdą Mszą Św.

w Weston Super Mare także w tygodniu

środa 18:30 - 19:00

czwartek 9:30 - 10:00

piątek 18:30 - 19:00

Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie - studia on-line na żywo

Privacy Notice for the Local Polish Catholic Mission in Taunton

Poniżej zachęcamy do korzystania z usług sponsorów naszej Parafiady 2019. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dobroczyńcom naszej Parafialnej uroczystości.

Niestety nie są to wszystkie reklamy - oczywiście ludzi dobrej woli, którzy wsparli naszą Polską, Parafialną imprezę jest znacznie więcej. Następne reklamy będą umieszczane na niniejszej stronie -gdy tylko otrzymamy wizytówki.