PARAFIA

Weston-Super-Mare

Bridgwater

Yeovil

Polish Catolic Mission in England and Wales (Parish Mother of the Church in Taunton, Weston-Super-Mare, Bridgwater and Yeovil)

Registered Charity Number 1119423

Weston Super Mare
Saint Joseph's Church Camp Road ​BS23 2EN
Bridgwater
Saint Joseph's Church 9 Binford Place ​TA6 3NJ
Taunton
​St George's Church ​Billet Street TA1 3NN
Yeovil
The Holy Ghost Church 73 Higher Kingston BA21 4AR

Uwaga: Msza św. w Niedziele w Weston super Mare  sprawowana jest w kościele Corpus Christi o godz. 9.00. Msza św. w Taunton natomiast zaczyna się o godz. 12.15. Oczywiście zapraszam na Różaniec przed Mszami w każdą Niedzielę.

1. Aktualny Biuletyn parafialny (z niedzieli 19.10.2019) do pobraniatutaj.
  2. Najbliższe Nauki Przedmałżeńskie w naszej Parafii będą w 3 sobotnie wieczory po Mszach św. w Bridgwater - 16.11.2019, 23.11.2019, 30.11.2019r. Zgłoszenia proszę robić wysyłając smsa na numer 07714675188. Zapisy na nauki będą trwały aż do 1 spotkania czyli 16.11.2019. Nie potrzeba żadnych dokumentów, żadnych Metryk itp. Potrzebna jest tylko punktualna obecność.
  3. Odbyły się wybory do obu Izb Parlamentu. Dziękuję wszystkim Rodakom a szczególnie pracującym w Komisji Obwodowej w Taunton za zaangażowanie. W związku z tym, że otrzymuję zapytania odnośnie wyników głosowania w Taunton - zamieszczam link pod którym są oficjalne wyniki - Protokół obwodowej komisji w Taunton https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/wyniki/protokol/sejm/565011
  4. Zaproszenie na spotkanie związane z Settled Status - wejdź

Wszystkim odwiedzającym obecną stronę życzę, aby znaleźli to czego potrzebują. Jeśli są jakieś pytania - proszę pisać smsy, lub e-mile. Najlepszy jednak jest kontakt osobisty po każdej Eucharystii. Zapraszam - ks. Wiesław Garbacz

Banki żywności - aby zobaczyć adresy kliknij - tutaj

Słowo do Polonii

Msze św. dla dzieci

Zapraszamy na Msze św. ze specjalnym kazaniem dla dzieci w każdą 2 niedzielę miesiąca.

Sakrament Pokuty

Sakrament Pokuty sprawowany jest 30 minut przed każdą Mszą Św.

w Weston Super Mare także w tygodniu

środa 18:30 - 19:00

czwartek 9:30 - 10:00

piątek 18:30 - 19:00

Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie - studia on-line na żywo

Privacy Notice for the Local Polish Catholic Mission in Taunton

Poniżej zachęcamy do korzystania z usług sponsorów naszej Parafiady 2019. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dobroczyńcom naszej Parafialnej uroczystości.

Niestety nie są to wszystkie reklamy - oczywiście ludzi dobrej woli, którzy wsparli naszą Polską, Parafialną imprezę jest znacznie więcej. Następne reklamy będą umieszczane na niniejszej stronie -gdy tylko otrzymamy wizytówki.