PARAFIA

Weston-Super-Mare

Bridgwater

Yeovil

Polish Catolic Mission in England and Wales (Parish Mother of the Church in Taunton, Weston-Super-Mare, Bridgwater and Yeovil)

Registered Charity Number 1119423

Weston Super Mare
Saint Joseph's Church Camp Road ​BS23 2EN
Bridgwater
Saint Joseph's Church 9 Binford Place ​TA6 3NJ
Taunton
​St George's Church ​Billet Street TA1 3NN
Yeovil
The Holy Ghost Church 73 Higher Kingston BA21 4AR

Aktualny Biuletyn parafialny do pobraniatutaj.

Z przykrością zawiadamiam, że zmarł Ks. Bp. Jan Bagiński. Z tego powodu nie będziemy gościli w najbliższą niedzielę ks. Bpa Andrzeja Czai. Zgodnie z powiedzeniem: "Do trzech razy sztuka" - mijejmy nadzieję że kiedyś nadejdzie dzień w którym Ks. Bp. Andrzej Czaja do nas przyjedzie. Natomiast przed nami wizyta O. Johna Babtist Rubara Bashobory 9 i 10 Czerwca, oraz 15 Czerwca wielka zabawa dla całych rodzin Parafiada 2019 w Bridgwater.

Zapraszam serdecznie do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej Parafii. Pozdrawiam

- ks. Wiesław Garbacz

Jesteś po rozwodzie, uważasz że możesz otrzymać Stwierdzenie nieważności małżeństwa? Jaka jest do tego droga? Aby się dowiedzieć, weź udział w zaplanowanych konferencjach które mogą Tobie pomóc wyprostować swoją życiową drogę - wejdź tutaj

Banki żywności - aby zobaczyć adresy kliknij - tutaj

Słowo do Polonii

ph

Msze Św. dla dzieci

Zapraszamy na Msze Św. ze specjalnym kazaniem dla dzieci w każdą 2 niedzielę miesiąca.

Sakrament Pokuty

Sakrament Pokuty sprawowany jest 30 minut przed każdą Mszą Św.

w Weston Super Mare także w tygodniu

środa 18:30 - 19:00